Zeitgeist (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Count
ca: Quantitat

en: Authenticated users
ca: Usuaris autenticats

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Undefined
ca: Sense definir

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: HTML List
ca: Llista d'HTML

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
