Zeitgeist (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Type
cy: Math

en: more
cy: mwy

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Never
cy: Byth

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
