Zeitgeist (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Never
eo: Neniam

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
