Zeitgeist (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Never
he: אף פעם

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: HTML List
he: רשימת HTML

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
