Zeitgeist (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Type
hu: Típus

en: more
hu: tovább

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Authenticated users
hu: Azonosított felhasználók

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: HTML List
hu: HTML lista

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
