Zeitgeist (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Search
ka: ძიება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
