Zeitgeist (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Never
kk: Ешқашан

en: Count
kk: Саны

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
