Zeitgeist (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Count
lt: Skaičius

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
