Zeitgeist (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: HTML List
lv: HTML Saraksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
