Zeitgeist (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: HTML List
pl: Lista HTML-owa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Number of days of history
pl: Liczba dni historii

en: Default zeitgeist page
pl: Domyślna strona zeitgeist

en: Height of the zeitgeist pager
pl: Szerokość paginacji zeitgeist

en: Zeitgeist settings
pl: Ustawienia Zeitgeist

en: Zeitgeist settings have been removed.
pl: Ustawienia Zeitgeist zostały usunięte.

en: Zeitgeist blocks have been removed.
pl: Bloki Zeitgeist zostały usunięte.
