Zeitgeist (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Undefined
sr: Недефинисано
