Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Never
az: Heç vaxt

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: HTML List
az: HTML siyahısı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
