Zeitgeist (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Count
be: Колькасць

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Undefined
be: Не вызначана

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: HTML List
be: HTML спіс
