Zeitgeist (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: more
my: ပို၍

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
