Zeitgeist (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
