Zen (7.x-3.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
et: Kujundusteema mugavamaks arendamiseks teemaregister lehe igal laadimisel uuesti. Valmislehtedel on <em>ülioluline</em> <a href="!link">see välja lülitada</a>.

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Zen sub-themes are the ultimate starting themes for Drupal 7. Read the <a href="http://drupal.org/node/873778">online docs</a> or the included README-FIRST.txt on how to create a theme with Zen.
et: Zen'i alamteemad on Drupal 7 ülimaks lähteteemaks. Loe <a href="http://drupal.org/node/873778">veebidokumentatsiooni</a> või kaasapandud faili README-FIRST.txt, et õppida, kuidas luua Zen'iga uus teema.
