Zen (7.x-3.3) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: new
bg: нов

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение
