Zen (7.x-3.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
