Zen (7.x-5.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
