Zen (7.x-5.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Only in admin section
oc: Unicament dins l'administracion

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
