Zen (7.x-5.2) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Highlighted
mg: Vaomarika
