Zen (7.x-5.4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
