Zen (7.x-5.4) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: new
jv: anyar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: updated
jv: wis diupdate

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen
