Zen (7.x-5.4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
