Zen (7.x-5.4) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
