Zen (7.x-5.6) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: new
nl: nieuw

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Main
nl: Hoofd

en: Layout
nl: Lay-out

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Only in admin section
nl: Alleen in beheergebied

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
nl: Alleen tekst. Vergeet niet om spaties toe te voegen.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Theme development settings
nl: Instellingen voor themaontwikkeling

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
nl: <a href="!link">Draadmodellen</a> zijn nuttig wanneer met het concept van een website wordt gestart.

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
nl: Om de themaontwikkeling te vergemakkelijken, wordt het themaregister elke keer opnieuw opgebouwd, iedere keer als een pagina geladen wordt. Het is <em>erg</em> belangrijk om <a href="!link">de functie uit te zetten</a> voor productiewebsites.

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Accessibility and support settings
nl: Toegankelijkheids- en ondersteuningsinstellingen

en: Fixed width layout
nl: Lay-out met vaste breedte
