Zen (7.x-5.6) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: new
he: חדש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: updated
he: עודכן

en: Help
he: עזרה

en: Layout
he: פריסה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט

en: Columns: 1
he: טור: 1
