Zen (7.x-6.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: updated
eu: eguneratua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1

en: Columns: 3
eu: Zutabeak: 3
