Zen (7.x-6.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: new
gl: novo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: updated
gl: actualizado

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
