Zen (7.x-6.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Status message
sr: Статусна порука
