Zen (7.x-6.0-alpha6) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Main
be: Галоўнае

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Highlighted
be: Выдзелены
