Zen (7.x-6.0-alpha6) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: new
km: ថ្មី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
