Zen (7.x-6.0-alpha6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Help
se: Veahkki
