Zen (7.x-6.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
