Zen (7.x-6.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: new
nn: ny

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: updated
nn: oppdatert

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Highlighted
nn: Utheva
