Zen (7.x-6.0-beta2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: new
ca: nou

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Main
ca: Principal

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2

en: Columns: 3
ca: Columnes: 3
