Zen (7.x-6.0-rc1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: new
fi: uudet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Main
fi: Pää

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Columns: 1
fi: Palstat: 1

en: Columns: 3
fi: Palstat: 3
