Zen (7.x-6.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: new
is: nýtt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: updated
is: uppfært

en: Preview
is: Forskoða

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
