Zen (7.x-6.0-rc1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: new
ne: नयाँ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
