Zen (7.x-6.0-rc1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: new
sl: novo

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
