Zen (7.x-6.0-rc3) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: new
cs: novinka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: updated
cs: aktualizováno

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
cs: Pro jednodušší vývoj tématu je registr témat obnoven při každém načtení stránky. Je <em>extrémně</em> důležité <a href="!link">vypnout tuto vlastnost</a> v produkčním prostředí.

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3
