Zen (7.x-6.0-rc3) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: updated
sk: aktualizované

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
