Zen (7.x-6.0-rc3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: new
sq: i ri

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
