Zen (7.x-6.0-rc4) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
