Zen (7.x-6.0-rc5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
