Zen (7.x-6.0-rc6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: new
ml: പുതിയത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Help
ml: സഹായം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
