Zen (7.x-6.0-rc6) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: new
os: ног

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: updated
os: сног

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
