Zen (7.x-6.0-rc7) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: new
ku: نوێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
