Zen (7.x-6.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: new
hy: նոր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
