Zen (7.x-6.0) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: new
pl: nowy

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Main
pl: Główne

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Permalink
pl: Adres

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Theme development settings
pl: Ustawienia deweloperskie skórki

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: Columns: 3
pl: Kolumny: 3

en: Add HTML5 and responsive scripts and meta tags to every page.
pl: Dodaj HTML5 ,skrypty responsive oraz meta tagi do każdej strony

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
pl: Dodaj Meta tagi dla obsługi motywu responsive na urządzeń mobilnych

en: Accessibility and support settings
pl: Ustawienia dostępności oraz wsparcia

en: Anchor ID for the “skip link”
pl: ID kotwicy dla linku"Pomiń"

en: Add HTML5 shim JavaScript to add support to IE 6-8.
pl: Dodaj HTML5 shim JavaScript dla obsługi przeglądarek IE 6-8.
